HALMAR Modex 2 120 jedálenský stôl dub wotan / čierna
107.00 €
Do obchodu
V jednoduchosti je krása. Jednoduchý a zároveň elegantný jedálenský stôl MODEX 2 120 je vhodné umiestniť do každej modernej či klasickej domácnosti. Materiál... Celý popis
Popis
V jednoduchosti je krása. Jednoduchý a zároveň elegantný jedálenský stôl MODEX 2 120 je vhodné umiestniť do každej modernej či klasickej domácnosti. Materiál použitý na jeho výrobu je dyhovaná nábytková doska s hrúbkou 32 mm a stabilitu zabezpečujú pevné nohy z ocele s práškovým nástrekom.…
Parametre
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 22 kg |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 23 kg |
| VÝŠKA | 75 cm |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0068 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| HĹBKA | 68 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Modex 2 120 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | dub wotan / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | dyhovaná DTD / práškovaná oceľ |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | dyhovaná DTD |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| PRE POČET OSÔB | 4 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dub wotan / čierna |
| MATERIÁL | dyhovaná DTD / práškovaná oceľ |