HALMAR Miyaki okrúhly jedálenský stôl dub prírodný / čierna
703.00 €
Do obchodu
Okrúhly jedálenský stôl Miyaki je moderným a praktickým doplnkom do každej jedálne alebo kuchyne. S jeho prirodzenou farbou duba a čiernymi detailmi sa hodí... Celý popis
Popis
Okrúhly jedálenský stôl Miyaki je moderným a praktickým doplnkom do každej jedálne alebo kuchyne. S jeho prirodzenou farbou duba a čiernymi detailmi sa hodí do rôznych interiérových štýlov. Stôl je vyrobený z kvalitného aglomerovaného materiálu - dyhovanej MDF, masívu a preglejky, čo zaručuje…
Parametre
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.4154 m3 |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| HĹBKA | 77 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 39 kg |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 38 kg |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Miyaki |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 40 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | dub prírodný / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | dyhovaná MDF / masív / preglejka |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | dyhovaná MDF |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| PRE POČET OSÔB | 3 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | okrúhly |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dub prírodný / čierna |
| MATERIÁL | dyhovaná MDF / masív / preglejka |