HALMAR Miya jedálenská stolička sivá / čierna
154.00 €
Do obchodu
Jedálenská stolička Miya v sivej a čiernej farbe je moderným doplnkom do každého interiéru. Jej tmavý odtieň dodáva priestoru eleganciu a štýl. Stolička je... Celý popis
Popis
Jedálenská stolička Miya v sivej a čiernej farbe je moderným doplnkom do každého interiéru. Jej tmavý odtieň dodáva priestoru eleganciu a štýl. Stolička je vyrobená z kvalitného masívu, čo zaručuje jej dlhú životnosť a stabilitu. Maximálne zaťaženie stoličky je 100 kg.
Stolička má…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 9.5 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1391 m3 |
| ŠÍRKA | 54 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 9.8 kg |
| VÝŠKA | 100 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Miya |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 53 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | sivá / čierna |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | masív |
| MATERIÁL (SLOVNE) | masív / látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | sivá / čierna |
| MATERIÁL | masív / látka |