HALMAR Mistral rozkladací jedálenský stôl biely lesk
672.00 €
Do obchodu
Rozkladací jedálenský stôl MISTRAL vám pomôže dotvoriť kompletný vzhľad jedálne či kuchyne podľa vašich predstáv. Stôl je vhodné umiestniť do moderne... Celý popis
Popis
Rozkladací jedálenský stôl MISTRAL vám pomôže dotvoriť kompletný vzhľad jedálne či kuchyne podľa vašich predstáv. Stôl je vhodné umiestniť do moderne zariadenej domácnosti. Horná doska a základňa sú vyrobené z lakovanej MDF v neutrálnom bielom prevedení. Podstavec je vyrobený z nerezovej ocele.…
Parametre
| ŠÍRKA 2 | 220 cm |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.693 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 3 ks |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 84.7 kg |
| VÝŠKA | 77 cm |
| ŠÍRKA | 160 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Mistral |
| ŠÍRKA OD - DO (CM) | 160 - 220 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biely lesk |
| PREVEDENIE S LESKOM | áno |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | lakovaná MDF / nerezová oceľ |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | lakovaná MDF |
| DRUH KOVU | nerezová oceľ |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| PRE POČET OSÔB | 8 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biely lesk |
| MATERIÁL | lakovaná MDF / nerezová oceľ |