HALMAR Maurycy rozkladací jedálenský stôl tmavý orech
191.00 €
Do obchodu
Rozkladací jedálenský stôl MAURYCY má jednoduchý a čistý dizajn, ktorý oceníte v každej jedálni alebo kuchyni. Rozmery stola sú (ŠxHxV): 118-158x75x76 cm.... Celý popis
Popis
Rozkladací jedálenský stôl MAURYCY má jednoduchý a čistý dizajn, ktorý oceníte v každej jedálni alebo kuchyni. Rozmery stola sú (ŠxHxV): 118-158x75x76 cm. Stôl možno jednoducho rozložiť na šírku 158 cm a zložiť na šírku 118 cm. Materiál použitý na výrobu je laminovaná MDF v prevedení tmavý orech,…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 32 kg |
|---|---|
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| ŠÍRKA | 118 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| ŠÍRKA 2 | 158 cm |
| HĹBKA | 75 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.072 m3 |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Maurycy |
| ŠÍRKA OD - DO (CM) | 118 - 158 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | orech |
| FARBA (SLOVNE) | tmavý orech |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná MDF |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná MDF |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| PRE POČET OSÔB | 6 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | tmavý orech |
| MATERIÁL | laminovaná MDF |