HALMAR Martin rozkladací jedálenský stôl tmavosivá / čierna
655.00 €
Do obchodu
Rozkladací jedálenský stôl Martin je moderným a praktickým doplnkom do každej jedálne. S jeho tmavosivou a čiernou farbou prinesie do vášho interiéru štýlový... Celý popis
Popis
Rozkladací jedálenský stôl Martin je moderným a praktickým doplnkom do každej jedálne. S jeho tmavosivou a čiernou farbou prinesie do vášho interiéru štýlový a súčasný vzhľad. Stôl je vyrobený z kvalitného aglomerovaného materiálu - MDF, ktorý je známy svojou odolnosťou a dlhou životnosťou.
…Parametre
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.4173 m3 |
| ŠÍRKA | 160 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 103 kg |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 101.5 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 3 ks |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| ŠÍRKA 2 | 200 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Martin |
| ŠÍRKA OD - DO (CM) | 160 - 200 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 40 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | tmavosivá / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | sklo / MDF / nerez |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | MDF |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| PRE POČET OSÔB | 6 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | tmavosivá / čierna |
| MATERIÁL | sklo / MDF / nerez |