HALMAR Marino jedálenská stolička granátová / dub medový
152.00 €
Do obchodu
Jedálenská stolička Marino v granátovom a dubovom medovom prevedení je skvelým doplnkom do každej moderného interiéru. Jej tmavá farba dodáva priestoru... Celý popis
Popis
Jedálenská stolička Marino v granátovom a dubovom medovom prevedení je skvelým doplnkom do každej moderného interiéru. Jej tmavá farba dodáva priestoru eleganciu a štýl. Stolička je vyrobená z kvalitného masívu a látky, čo zaručuje jej dlhú životnosť a odolnosť.
Stolička sa dodáva…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 51 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.204 m3 |
| HĹBKA | 57 cm |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 9.5 kg |
| VÝŠKA | 78 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 10 kg |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Marino |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 47 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 120 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | modrá |
| FARBA (SLOVNE) | granátová / dub medový |
| PREVEDENIE POŤAHU | modrá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | masív / látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | granátová / dub medový |
| MATERIÁL | masív / látka |