HALMAR Manchester jedálenský stôl orech / čierna / zlatá
550.00 €
Do obchodu
Krásny jedálenský stôl MANCHESTER v štýle glamour sa perfektne hodí do moderne zariadenej kuchyne či jedálne. Materiál použitý na jeho výrobu je kvalitná MDF... Celý popis
Popis
Krásny jedálenský stôl MANCHESTER v štýle glamour sa perfektne hodí do moderne zariadenej kuchyne či jedálne. Materiál použitý na jeho výrobu je kvalitná MDF s prírodnou dyhou, vo farbe orech a kvalitná, veľmi odolná práškovo lakovaná oceľ, z ktorej je vyrobená podnož stola v prevedení čierna…
Parametre
| HĹBKA | 90 cm |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.3159 m3 |
| VÝŠKA | 76 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 46 kg |
| ŠÍRKA | 180 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 47 kg |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Manchester |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | orech |
| FARBA (SLOVNE) | orech / čierna / zlatá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | kov |
| MATERIÁL (SLOVNE) | MDF / prírodná dyha / práškovaná oceľ |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | MDF |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| PRE POČET OSÔB | 6 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | nepravidelný |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | orech / čierna / zlatá |
| MATERIÁL | MDF / prírodná dyha / práškovaná oceľ |