HALMAR Lord 160 rozkladací jedálenský stôl svetlosivý lesk / tmavosivý lesk
703.00 €
Do obchodu
Rozkladací jedálenský stôl LORD 160/200 je vhodné umiestniť do moderne zariadenej jedálne alebo kuchyne. Jeho netradičná základňa vás zaujme hneď na prvý... Celý popis
Popis
Rozkladací jedálenský stôl LORD 160/200 je vhodné umiestniť do moderne zariadenej jedálne alebo kuchyne. Jeho netradičná základňa vás zaujme hneď na prvý pohľad. Rozmery stola sú (ŠxHxV): 160-200x90x75 cm. Stôl možno jednoducho rozložiť na šírku 200 cm a zložiť na šírku 160 cm. Doska stola je…
Parametre
| HĹBKA | 90 cm |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 83 kg |
| VÝŠKA | 75 cm |
| ŠÍRKA 2 | 200 cm |
| ŠÍRKA | 160 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 3 ks |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.583 m3 |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Lord 160 |
| ŠÍRKA OD - DO (CM) | 160 - 200 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 60 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | svetlosivý lesk / tmavosivý lesk |
| PREVEDENIE S LESKOM | áno |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | lakovaná MDF / nerezová oceľ |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | lakovaná MDF |
| DRUH KOVU | nerezová oceľ |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| PRE POČET OSÔB | 8 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | svetlosivý lesk / tmavosivý lesk |
| MATERIÁL | lakovaná MDF / nerezová oceľ |