HALMAR Locarno oválny jedálenský stôl orech / čierna
350.00 €
Do obchodu
Dávku elegancie a harmonickej atmosféry do Vašej kuchyne alebo jedálne so sebou prináša oválny jedálenský stôl LOCARNO. Vrchná doska stola tvorí základ celého... Celý popis
Popis
Dávku elegancie a harmonickej atmosféry do Vašej kuchyne alebo jedálne so sebou prináša oválny jedálenský stôl LOCARNO. Vrchná doska stola tvorí základ celého stola a dokonale ju dopĺňa pevná noha v tvare písmena "X". Materiál použitý na výrobu vrchnej dosky je kvalitná MDF s prírodnou dyhou…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 35 kg |
|---|---|
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| ŠÍRKA | 170 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.2217 m3 |
| KUSOV V BALENÍ INTERNÝ | 1 ks |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 34 kg |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Locarno |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | orech |
| FARBA (SLOVNE) | orech / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | MDF / prírodná dyha / práškovaná oceľ |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | MDF |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| PRE POČET OSÔB | 6 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | nepravidelný |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | orech / čierna |
| MATERIÁL | MDF / prírodná dyha / práškovaná oceľ |