HALMAR Lima lamelový rošt 120x200 cm masívne borovicové drevo
61.00 €
Do obchodu
Lamelový rošt LIMA 120x200 cm odporúčame dokúpiť k jednolôžkovej posteli Lima 120. Materiál použitý na výrobu je borovicové drevo vo farbe prírodná.... Celý popis
Popis
Lamelový rošt LIMA 120x200 cm odporúčame dokúpiť k jednolôžkovej posteli Lima 120. Materiál použitý na výrobu je borovicové drevo vo farbe prírodná. Borovicové lamely sú spojené páskou. Rozmery roštu sú (DxŠxV): 198x120x2 cm.
Parametre
| DĹŽKA | 198 cm |
|---|---|
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 2 cm |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.021 m3 |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 8 kg |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Lima |
| DODÁVA SA | zmontované |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať nasucho |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | borovica |
| FARBA (SLOVNE) | prírodná |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | masív |
| MATERIÁL (SLOVNE) | masívne borovicové drevo |
| DRUH MASÍVU (SLOVNE) | borovica |
| FUNKCIA POLOHOVANIA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| ROZMER | neštandardný |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| FARBA | prírodná |
| MATERIÁL | masívne borovicové drevo |
| DRUH MASÍVU | borovica |