HALMAR Legarto rozkladací jedálenský stôl dub prírodný / čierna
497.00 €
Do obchodu
Rozkladací jedálenský stôl Legarto v prírodnej farbe duba a čiernej je ideálnym doplnkom do každej modernej kuchyne alebo jedálne. Tento stôl je vyrobený z... Celý popis
Popis
Rozkladací jedálenský stôl Legarto v prírodnej farbe duba a čiernej je ideálnym doplnkom do každej modernej kuchyne alebo jedálne. Tento stôl je vyrobený z kvalitného materiálu, ktorý je ľahko udržiavateľný - stačí ho utierať navlhko. Jeho hranatý tvar a tmavé farebné prevedenie dodajú vášmu…
Parametre
| ŠÍRKA | 160 cm |
|---|---|
| HĹBKA | 90 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 76 cm |
| ŠÍRKA 2 | 200 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 54 kg |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 53 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.3002 m3 |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Legarto |
| ŠÍRKA OD - DO (CM) | 160 - 200 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 60 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | dub prírodný / čierna |
| PREVEDENIE POŤAHU | dub |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| PRE POČET OSÔB | 6 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dub prírodný / čierna |
| MATERIÁL | látka |