HALMAR Ksawery jedálenský stôl dub sonoma
147.00 €
Do obchodu
Jedálenský stôl KSAWERY má jednoduchý a čistý dizajn, ktorý oceníte v každej jedálni alebo kuchyni. Materiál použitý na výrobu je laminovaná MDF v prevedení... Celý popis
Popis
Jedálenský stôl KSAWERY má jednoduchý a čistý dizajn, ktorý oceníte v každej jedálni alebo kuchyni. Materiál použitý na výrobu je laminovaná MDF v prevedení dub sonoma, pričom na výber je aj v iných farebných vyhotoveniach. Rozmery stola sú (ŠxHxV): 120x68x76 cm. Za stôl Ksawery možno pohodlne…
Parametre
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.062 m3 |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HĹBKA | 68 cm |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 24.8 kg |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Ksawery |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 40 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub sonoma |
| FARBA (SLOVNE) | dub sonoma |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná MDF |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná MDF |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| PRE POČET OSÔB | 4 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dub sonoma |
| MATERIÁL | laminovaná MDF |