HALMAR Konami jedálenský stôl čierny mramor / zlatá
455.00 €
Do obchodu
Jedinečný luxusný kúsok, jedálenský stôl KONAMI sa pýši svojim dokonalým prevedením. Vrchná plocha stola je vyrobená zo skla v nádhernom prevedení čierneho... Celý popis
Popis
Jedinečný luxusný kúsok, jedálenský stôl KONAMI sa pýši svojim dokonalým prevedením. Vrchná plocha stola je vyrobená zo skla v nádhernom prevedení čierneho mramoru, ktorej perfektný vzhľad vyzdvihuje originálna kovová podnož z chrómovej ocele v zlatom prevedení. Luxusný dizajn a detailne spracované…
Parametre
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 55.5 kg |
|---|---|
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| ŠÍRKA | 160 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 56.5 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.515 m3 |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Konami |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | čierny mramor / zlatá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | sklo |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | kov |
| MATERIÁL (SLOVNE) | sklo / chrómovaná oceľ |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| PRE POČET OSÔB | 6 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | čierny mramor / zlatá |
| MATERIÁL | sklo / chrómovaná oceľ |