HALMAR K487 jedálenská stolička granátová / čierna
94.00 €
Do obchodu
Jedálenská stolička K487 v granátovom a čiernom prevedení je ideálnym doplnkom do každého moderného interiéru. Jej tmavý odtieň dodá vášmu priestoru eleganciu... Celý popis
Popis
Jedálenská stolička K487 v granátovom a čiernom prevedení je ideálnym doplnkom do každého moderného interiéru. Jej tmavý odtieň dodá vášmu priestoru eleganciu a štýl. Stolička je vyrobená z kvalitnej látky, ktorá je ľahko udržiavateľná - stačí ju utierať namokro. Konštrukcia stoličky je…
Parametre
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 7.3 kg |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.105 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 81 cm |
| HĹBKA | 65 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 7.5 kg |
| ŠÍRKA | 56 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | K487 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 51 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 120 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | modrá |
| FARBA (SLOVNE) | granátová / čierna |
| PREVEDENIE POŤAHU | modrá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / práškovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | granátová / čierna |
| MATERIÁL | látka / práškovaná oceľ |