HALMAR K483 jedálenská stolička prírodná / čierna
37.90 €
Do obchodu
Jedálenská stolička K483 je moderným a praktickým doplnkom do každej kuchyne alebo jedálne. Jej prírodné a čierne farebné prevedenie dodáva interiéru štýlový... Celý popis
Popis
Jedálenská stolička K483 je moderným a praktickým doplnkom do každej kuchyne alebo jedálne. Jej prírodné a čierne farebné prevedenie dodáva interiéru štýlový vzhľad. Stolička je vyrobená z kvalitného polypropylénu, ktorý je známy svojou odolnosťou a dlhou životnosťou.
Stolička sa dodáva…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0937 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 5.4 kg |
| ŠÍRKA | 41 cm |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 5.3 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 4 ks |
| HĹBKA | 52 cm |
| VÝŠKA | 86 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | K483 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 45 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | ďalšie farby |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | prírodná / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | plast |
| MATERIÁL (SLOVNE) | polypropylén |
| DRUH PLASTU | PP (polypropylén) |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | prírodná / čierna |
| MATERIÁL | polypropylén |