HALMAR K482 jedálenská stolička béžová / čierna
147.00 €
Do obchodu
Jedálenská stolička K482 je elegantným a praktickým doplnkom do každej modernej kuchyne alebo jedálne. Jej béžové prevedenie v kombinácii s čiernou farbou... Celý popis
Popis
Jedálenská stolička K482 je elegantným a praktickým doplnkom do každej modernej kuchyne alebo jedálne. Jej béžové prevedenie v kombinácii s čiernou farbou dodáva interiéru štýlový a moderný vzhľad. Stolička je vyrobená z kvalitnej látky, ktorá je odolná voči opotrebeniu a ľahko sa udržuje…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1641 m3 |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 9 kg |
| ŠÍRKA | 61 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 8.5 kg |
| VÝŠKA | 78 cm |
| HĹBKA | 59 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | K482 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 49 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | béžová |
| FARBA (SLOVNE) | béžová / čierna |
| PREVEDENIE POŤAHU | béžová |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / práškovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | béžová / čierna |
| MATERIÁL | látka / práškovaná oceľ |