HALMAR K480 jedálenská stolička tmavozelená / čierna
112.00 €
Do obchodu
Táto jedálenská stolička K480 v tmavozelenej a čiernej farbe je ideálnym doplnkom do každého moderného interiéru. Je vyrobená z kvalitného poťahového... Celý popis
Popis
Táto jedálenská stolička K480 v tmavozelenej a čiernej farbe je ideálnym doplnkom do každého moderného interiéru. Je vyrobená z kvalitného poťahového materiálu - látky, ktorý je ľahko udržiavateľný a stačí ho utierať namokro. Stolička má pevnú konštrukciu z práškovanej ocele, ktorá zaručuje jej…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 7.8 kg |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 7.6 kg |
| VÝŠKA | 79 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1313 m3 |
| HĹBKA | 59 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 59 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | K480 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 48 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | zelená |
| FARBA (SLOVNE) | tmavozelená / čierna |
| PREVEDENIE POŤAHU | zelená |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / práškovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | tmavozelená / čierna |
| MATERIÁL | látka / práškovaná oceľ |