HALMAR K473 jedálenská stolička tmavozelená / čierna
86.00 €
Do obchodu
Jedálenská stolička K473 je moderným doplnkom do každej kuchyne alebo jedálne. S jej tmavozelenou farbou a čiernymi detailmi prinesie do vášho interiéru... Celý popis
Popis
Jedálenská stolička K473 je moderným doplnkom do každej kuchyne alebo jedálne. S jej tmavozelenou farbou a čiernymi detailmi prinesie do vášho interiéru sviežosť a eleganciu. Stolička je vyrobená z kvalitnej látky, ktorá je odolná voči opotrebeniu a ľahko sa udržuje - stačí ju utierať namokro.<…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 7 kg |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0649 m3 |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 6.8 kg |
| HĹBKA | 58 cm |
| VÝŠKA | 82 cm |
| ŠÍRKA | 54 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | K473 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 47 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | zelená |
| FARBA (SLOVNE) | tmavozelená / čierna |
| PREVEDENIE POŤAHU | zelená |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / práškovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | tmavozelená / čierna |
| MATERIÁL | látka / práškovaná oceľ |