HALMAR K471 jedálenská stolička sivá / čierna
87.00 €
Do obchodu
Jedálenská stolička K471 v sivej a čiernej farbe je moderným doplnkom do každého interiéru. Jej tmavá farba dodáva priestoru eleganciu a štýl. Stolička je... Celý popis
Popis
Jedálenská stolička K471 v sivej a čiernej farbe je moderným doplnkom do každého interiéru. Jej tmavá farba dodáva priestoru eleganciu a štýl. Stolička je vyrobená z kvalitného materiálu - látky, ekokože a práškovanej ocele, ktoré zaručujú jej dlhú životnosť a odolnosť.
Stolička sa…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 7 kg |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 6.8 kg |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.2216 m3 |
| VÝŠKA | 85 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 58 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | K471 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 48 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | sivá / čierna |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / ekokoža / práškovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | sivá / čierna |
| MATERIÁL | látka / ekokoža / práškovaná oceľ |