HALMAR K468 jedálenské kreslo tmavozelená / čierna
111.00 €
Do obchodu
Jedálenské kreslo K468 je moderným doplnkom do každej jedálne alebo obývacej izby. S tmavozelenou látkovou čalúnením a čiernym práškovaným oceľovým rámom,... Celý popis
Popis
Jedálenské kreslo K468 je moderným doplnkom do každej jedálne alebo obývacej izby. S tmavozelenou látkovou čalúnením a čiernym práškovaným oceľovým rámom, toto kreslo pridáva štýl a eleganciu do akéhokoľvek interiéru.
Kreslo je dodávané v demonte, ale jeho montáž je jednoduchá…
Parametre
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
|---|---|
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 8.8 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.136 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 9 kg |
| VÝŠKA | 84 cm |
| HĹBKA | 62 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 67 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | K468 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 49 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | zelená |
| FARBA (SLOVNE) | tmavozelená / čierna |
| PREVEDENIE POŤAHU | zelená |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / práškovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | tmavozelená / čierna |
| MATERIÁL | látka / práškovaná oceľ |