HALMAR K465 jedálenská stolička tmavosivá / čierna
97.00 €
Do obchodu
Táto jedálenská stolička K465 od značky HALMAR je ideálnym doplnkom do každej moderného interiéru. S jej tmavosivou a čiernou farbou prinesie do vášho... Celý popis
Popis
Táto jedálenská stolička K465 od značky HALMAR je ideálnym doplnkom do každej moderného interiéru. S jej tmavosivou a čiernou farbou prinesie do vášho priestoru eleganciu a štýl. Stolička je vyrobená z kvalitnej ekokože, ktorá je známa svojou odolnosťou a ľahkou údržbou - stačí ju utierať…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 8 kg |
|---|---|
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1194 m3 |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
| ŠÍRKA | 53 cm |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 7.8 kg |
| HĹBKA | 64 cm |
| VÝŠKA | 97 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | K465 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 47 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | tmavosivá / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | ekokoža |
| MATERIÁL (SLOVNE) | ekokoža / práškovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | ekokoža |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | tmavosivá / čierna |
| MATERIÁL | ekokoža / práškovaná oceľ |