HALMAR K461 jedálenská stolička horčicová / čierna
61.00 €
Do obchodu
Jedálenská stolička K461 v horčicovej a čiernej farbe je moderným doplnkom do každého interiéru. Jej tmavý odtieň dodáva priestoru eleganciu a štýl. Stolička... Celý popis
Popis
Jedálenská stolička K461 v horčicovej a čiernej farbe je moderným doplnkom do každého interiéru. Jej tmavý odtieň dodáva priestoru eleganciu a štýl. Stolička je vyrobená z kvalitnej látky, ktorá je odolná voči opotrebeniu a jednoduchá na údržbu - stačí ju utierať namokro.
Stolička sa…
Parametre
| HĹBKA | 56 cm |
|---|---|
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0435 m3 |
| ŠÍRKA | 46 cm |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 4.9 kg |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 5 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 4 ks |
| VÝŠKA | 92 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | K461 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 48 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 120 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | žltá |
| FARBA (SLOVNE) | horčicová / čierna |
| PREVEDENIE POŤAHU | žltá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / práškovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | horčicová / čierna |
| MATERIÁL | látka / práškovaná oceľ |