HALMAR K460 jedálenská stolička ružová / zlatá
96.00 €
Do obchodu
Jedálenská stolička K460 v ružovej a zlatej farbe je ideálnym doplnkom do každého interiéru. Jej moderný vzhľad a svetlá farba dodajú vášmu domovu štýlový a... Celý popis
Popis
Jedálenská stolička K460 v ružovej a zlatej farbe je ideálnym doplnkom do každého interiéru. Jej moderný vzhľad a svetlá farba dodajú vášmu domovu štýlový a elegantný nádych. Stolička je vyrobená z kvalitného materiálu - látky a chrómovanej ocele, čo zaručuje jej dlhú životnosť a odolnosť.
…Parametre
| ŠÍRKA | 49 cm |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 6 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 5.8 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
| VÝŠKA | 84 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1032 m3 |
| HĹBKA | 54 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | K460 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 46 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | ružová |
| FARBA (SLOVNE) | ružová / zlatá |
| PREVEDENIE POŤAHU | ružová |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / chrómovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | ružová / zlatá |
| MATERIÁL | látka / chrómovaná oceľ |