HALMAR K459 jedálenská stolička béžová / čierna
71.00 €
Do obchodu
Jedálenská stolička K459 v béžovej a čiernej farbe je moderným doplnkom do každého interiéru. Jej svetlá farba dodáva priestoru jemnosť a eleganciu, zatiaľ čo... Celý popis
Popis
Jedálenská stolička K459 v béžovej a čiernej farbe je moderným doplnkom do každého interiéru. Jej svetlá farba dodáva priestoru jemnosť a eleganciu, zatiaľ čo čierna oceľová konštrukcia zaručuje stabilitu a dlhú životnosť. Stolička je vyrobená z kvalitnej látky, ktorá je príjemná na dotyk…
Parametre
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 7.6 kg |
|---|---|
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 8.1 kg |
| VÝŠKA | 79 cm |
| HĹBKA | 59 cm |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.08 m3 |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | K459 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 48 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | béžová |
| FARBA (SLOVNE) | béžová / čierna |
| PREVEDENIE POŤAHU | béžová |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / práškovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | béžová / čierna |
| MATERIÁL | látka / práškovaná oceľ |