HALMAR K442 jedálenská stolička horčicová / čierna
131.00 €
Do obchodu
Jedálenská stolička K442 v horčicovej a čiernej farbe je moderným doplnkom do každého interiéru. Jej tmavý odtieň dodáva priestoru eleganciu a štýl. Stolička... Celý popis
Popis
Jedálenská stolička K442 v horčicovej a čiernej farbe je moderným doplnkom do každého interiéru. Jej tmavý odtieň dodáva priestoru eleganciu a štýl. Stolička je vyrobená z kvalitnej látky a práškovanej ocele, čo zaručuje jej dlhú životnosť a odolnosť.
Stolička sa dodáva v demonte, ale…
Parametre
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
|---|---|
| ŠÍRKA | 46 cm |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 10.3 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1056 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 10.5 kg |
| HĹBKA | 61 cm |
| VÝŠKA | 102 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | K442 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 48 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | žltá |
| FARBA (SLOVNE) | horčicová / čierna |
| PREVEDENIE POŤAHU | žltá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / práškovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | horčicová / čierna |
| MATERIÁL | látka / práškovaná oceľ |