HALMAR K436 jedálenská stolička granátová / zlatá
139.00 €
Do obchodu
Jedálenská stolička K436 v granátovom a zlatom prevedení je ideálnym doplnkom do každého moderného interiéru. Jej tmavý odtieň dodáva priestoru eleganciu a... Celý popis
Popis
Jedálenská stolička K436 v granátovom a zlatom prevedení je ideálnym doplnkom do každého moderného interiéru. Jej tmavý odtieň dodáva priestoru eleganciu a štýl. Stolička je vyrobená z kvalitnej látky, ktorá je odolná voči opotrebeniu a ľahko sa udržuje - stačí ju utierať namokro.
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 8 kg |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1482 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 7.8 kg |
| HĹBKA | 55 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
| VÝŠKA | 94 cm |
| ŠÍRKA | 48 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | K436 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 48 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | modrá |
| FARBA (SLOVNE) | granátová / zlatá |
| PREVEDENIE POŤAHU | modrá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / chrómovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | granátová / zlatá |
| MATERIÁL | látka / chrómovaná oceľ |