HALMAR K430 jedálenské kreslo horčicová / čierna
100.00 €
Do obchodu
Jedálenské kreslo K430 v horčicovej a čiernej farbe je moderným doplnkom do každého interiéru. Toto kreslo je ideálne pre celoročné použitie, či už v jedálni... Celý popis
Popis
Jedálenské kreslo K430 v horčicovej a čiernej farbe je moderným doplnkom do každého interiéru. Toto kreslo je ideálne pre celoročné použitie, či už v jedálni alebo kuchyni. S jeho tmavými tónmi a látkovým poťahom pridáva eleganciu a štýl do vášho domova.
Kreslo sa dodáva v demonte, ale…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 4 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
| HĹBKA | 54 cm |
| ŠÍRKA | 61 cm |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 3.8 kg |
| VÝŠKA | 77 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1026 m3 |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | K430 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 48 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | žltá |
| FARBA (SLOVNE) | horčicová / čierna |
| PREVEDENIE POŤAHU | žltá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / práškovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | horčicová / čierna |
| MATERIÁL | látka / práškovaná oceľ |