HALMAR K425 jedálenská stolička tmavozelená / čierna
101.00 €
Do obchodu
Elegantné jedálenské kreslo K425 sa bude krásne vynímať a poslúži v kuchyni alebo jedálni. Čalúnená je mäkkou zamatovou látkou tmavozelenej farby a je... Celý popis
Popis
Elegantné jedálenské kreslo K425 sa bude krásne vynímať a poslúži v kuchyni alebo jedálni. Čalúnená je mäkkou zamatovou látkou tmavozelenej farby a je doplnená štíhlymi nožičkami tiež potiahnutými látkou. Maximálne pohodlie a dokonalé opretie zabezpečí vysoké operadlo. Jej celkové rozmery sú…
Parametre
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 7.8 kg |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 8 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.137 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 57 cm |
| ŠÍRKA | 55 cm |
| VÝŠKA | 86 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | K425 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 48 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 120 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | zelená |
| FARBA (SLOVNE) | tmavozelená / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | tmavozelená / čierna |
| MATERIÁL | látka |