HALMAR K410 jedálenské kreslo horčicová (Velvet) / čierna
111.00 €
Do obchodu
Jedálenské kreslo K410 v horčicovej farbe s čiernymi detailmi je moderným doplnkom do každého interiéru. Toto kreslo je vyrobené z látky a práškovanej ocele,... Celý popis
Popis
Jedálenské kreslo K410 v horčicovej farbe s čiernymi detailmi je moderným doplnkom do každého interiéru. Toto kreslo je vyrobené z látky a práškovanej ocele, čo zaručuje jeho dlhú životnosť a odolnosť. Svojím tmavým prevedením a elegantným dizajnom sa hodí do rôznych štýlov interiéru.
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 11 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 62 cm |
| VÝŠKA | 85 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 11.5 kg |
| ŠÍRKA | 65 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1998 m3 |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | K410 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 50 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | žltá |
| FARBA (SLOVNE) | horčicová (Velvet) / čierna |
| PREVEDENIE POŤAHU | žltá |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Velvet |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / práškovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | horčicová (Velvet) / čierna |
| MATERIÁL | látka / práškovaná oceľ |