HALMAR K384 jedálenská stolička granátová / čierna
69.00 €
Do obchodu
Jedálenská stolička K384 je moderným a praktickým doplnkom do každej kuchyne alebo jedálne. Jej granátové a čierne prevedenie dodá interiéru štýl a eleganciu.... Celý popis
Popis
Jedálenská stolička K384 je moderným a praktickým doplnkom do každej kuchyne alebo jedálne. Jej granátové a čierne prevedenie dodá interiéru štýl a eleganciu. Stolička je vyrobená z kvalitnej látky a práškovanej ocele, čo zaručuje jej dlhú životnosť a odolnosť.
Stolička sa dodáva…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0708 m3 |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 4 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 6.9 kg |
| ŠÍRKA | 54 cm |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 6.8 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 84 cm |
| HĹBKA | 57 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | K384 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 49 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | modrá |
| FARBA (SLOVNE) | granátová / čierna |
| PREVEDENIE POŤAHU | modrá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / práškovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | granátová / čierna |
| MATERIÁL | látka / práškovaná oceľ |