HALMAR K332 jedálenská stolička tyrkysová / čierna
81.00 €
Do obchodu
Táto jedálenská stolička K332 od značky HALMAR je ideálnym doplnkom do každej moderného interiéru. Jej tyrkysová a čierna farba dodá vášmu priestoru sviežosť... Celý popis
Popis
Táto jedálenská stolička K332 od značky HALMAR je ideálnym doplnkom do každej moderného interiéru. Jej tyrkysová a čierna farba dodá vášmu priestoru sviežosť a eleganciu. Stolička je vyrobená z kvalitnej látky a práškovanej ocele, čo zaručuje jej dlhú životnosť a stabilitu. Maximálne zaťaženie…
Parametre
| ŠÍRKA | 46 cm |
|---|---|
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 7.4 kg |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 7.6 kg |
| HĹBKA | 61 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.087 m3 |
| VÝŠKA | 84 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | K332 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 47,5 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | zelená |
| FARBA (SLOVNE) | tyrkysová / čierna |
| PREVEDENIE POŤAHU | zelená |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / práškovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | tyrkysová / čierna |
| MATERIÁL | látka / práškovaná oceľ |