HALMAR Joseph rustikálny rozkladací jedálenský stôl biela
385.00 €
Do obchodu
Krásny elegantný dizajn rustikálneho rozkladacieho jedálenského stola JOSEPH sa skvele hodí do štýlových a moderných priestorov. Jeho dizajn je ako stvorený... Celý popis
Popis
Krásny elegantný dizajn rustikálneho rozkladacieho jedálenského stola JOSEPH sa skvele hodí do štýlových a moderných priestorov. Jeho dizajn je ako stvorený pre náročných používateľov, ktorí okrem jeho praktickosti a funkčnosti ocenia hlavne jeho originálnosť a estetiku. Vyrobený je z kvalitnej…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
|---|---|
| ŠÍRKA 2 | 190 cm |
| ŠÍRKA | 150 cm |
| VÝŠKA | 77 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.235 m3 |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 44.6 kg |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 45.6 kg |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Joseph |
| ŠÍRKA OD - DO (CM) | 150 - 190 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | masív |
| MATERIÁL (SLOVNE) | lakovaná MDF / masívne drevo |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | lakovaná MDF |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| PRE POČET OSÔB | 6 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | nepravidelný |
| VZHĽAD | klasický |
| FARBA | biela |
| MATERIÁL | lakovaná MDF / masívne drevo |