HALMAR Inferno okrúhly rozkladací jedálenský stôl dub prírodný / čierna
1067.00 €
Do obchodu
Dostatok priestoru na stolovanie ponúkne okrúhly rozkladací jedálenský stôl INFERNO. Disponuje praktickou funkciou rozkladu až na krásnych 300 cm. Systém... Celý popis
Popis
Dostatok priestoru na stolovanie ponúkne okrúhly rozkladací jedálenský stôl INFERNO. Disponuje praktickou funkciou rozkladu až na krásnych 300 cm. Systém rozkladu funguje na princípe vkladania doplnkových dosiek a stabilitu pri plnom rozložení zabezpečuje výsuvná stredová podnož. Jeho celkové…
Parametre
| VÝŠKA | 76 cm |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ INTERNÝ | 1 ks |
| HĹBKA | 100 cm |
| ŠÍRKA 2 | 300 cm |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 81 kg |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 82 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.3327 m3 |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Inferno |
| ŠÍRKA OD - DO (CM) | 100 - 300 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | dub prírodný / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | MDF / prírodná dyha / práškovaná oceľ |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | MDF |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| PRE POČET OSÔB | 8 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | okrúhly |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dub prírodný / čierna |
| MATERIÁL | MDF / prírodná dyha / práškovaná oceľ |