HALMAR Horus rozkladací jedálenský stôl dub svetlý / čierna
560.00 €
Do obchodu
Moderný a v industriálnom štýle vyrobený rozkladací jedálenský stôl HORUS bude tým najsprávnejším kusom nábytku vo Vašej jedálni. Je vyrobený z jednoducho... Celý popis
Popis
Moderný a v industriálnom štýle vyrobený rozkladací jedálenský stôl HORUS bude tým najsprávnejším kusom nábytku vo Vašej jedálni. Je vyrobený z jednoducho udržateľných materiálov, dyhovanej dosky a práškovo lakovanej ocele, vo farbe dub svetlý / čierna, ktoré sú v aktuálnej dobe veľmi populárne.…
Parametre
| VÝŠKA | 76 cm |
|---|---|
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 58 kg |
| ŠÍRKA | 126 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| HĹBKA | 80 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 59 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.2225 m3 |
| ŠÍRKA 2 | 206 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Horus |
| ŠÍRKA OD - DO (CM) | 126 - 206 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 40 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | dub svetlý / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | dyhovaná DTD / práškovaná oceľ |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | dyhovaná DTD |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| PRE POČET OSÔB | 8 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dub svetlý / čierna |
| MATERIÁL | dyhovaná DTD / práškovaná oceľ |