HALMAR Horizon rozkladací jedálenský stôl dymová / čierna
752.00 €
Do obchodu
Rozkladací jedálenský stôl HORIZON je vyrobený z keramickej dosky a práškovanej ocele vo farebnom prevedení dymová / čierna. Rozmery stola sú (ŠxHxV):... Celý popis
Popis
Rozkladací jedálenský stôl HORIZON je vyrobený z keramickej dosky a práškovanej ocele vo farebnom prevedení dymová / čierna. Rozmery stola sú (ŠxHxV): 120-180x85x76 cm. Stôl možno jednoducho rozložiť na šírku 180 cm a zložiť na šírku 120 cm. Vďaka svojim rozmerom v nerozloženom stave je vhodný do…
Parametre
| VÝŠKA | 76 cm |
|---|---|
| ŠÍRKA 2 | 180 cm |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.269 m3 |
| HĹBKA | 85 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 83.3 kg |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Horizon |
| ŠÍRKA OD - DO (CM) | 120 - 180 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 60 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | dymová / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | keramika |
| MATERIÁL (SLOVNE) | keramika / práškovaná oceľ |
| DRUH KOVU | oceľ |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| PRE POČET OSÔB | 6 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dymová / čierna |
| MATERIÁL | keramika / práškovaná oceľ |