HALMAR Gustimo okrúhly jedálenský stôl sivý mramor / čierna
489.00 €
Do obchodu
Moderne zariadená jedáleň alebo kuchyňa si vyžaduje moderný jedálenský stôl. Na vlne modernosti a luxusného dizajnu k Vám prichádza okrúhly jedálenský stôl... Celý popis
Popis
Moderne zariadená jedáleň alebo kuchyňa si vyžaduje moderný jedálenský stôl. Na vlne modernosti a luxusného dizajnu k Vám prichádza okrúhly jedálenský stôl GUSTIMO. Materiál použitý na výrobu je vrchnej dosky je dyhovaná MDF v krásnom prevedení sivý mramor, očarujúce nohy stola sú z ocele…
Parametre
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 45.9 kg |
|---|---|
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| ŠÍRKA | 140 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.4057 m3 |
| VÝŠKA | 77 cm |
| HĹBKA | 140 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 46.9 kg |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Gustimo |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | sivý mramor / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | dyhovaná MDF / práškovaná oceľ |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | dyhovaná MDF |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| PRE POČET OSÔB | 4 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | okrúhly |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | sivý mramor / čierna |
| MATERIÁL | dyhovaná MDF / práškovaná oceľ |