HALMAR Gracjan rozkladací jedálenský stôl tmavý orech
192.00 €
Do obchodu
Rozkladací jedálenský stôl GRACJAN je vhodné umiestniť do klasicky zariadenej jedálne alebo kuchyne. Rozmery stola sú (ŠxHxV): 80-160x80x76 cm. Stôl možno... Celý popis
Popis
Rozkladací jedálenský stôl GRACJAN je vhodné umiestniť do klasicky zariadenej jedálne alebo kuchyne. Rozmery stola sú (ŠxHxV): 80-160x80x76 cm. Stôl možno jednoducho rozložiť na šírku 160 cm a zložiť na šírku 80 cm. Materiál použitý na výrobu je laminovaná MDF v prevedení tmavý orech, pričom na…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.078 m3 |
|---|---|
| VÝŠKA | 76 cm |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 32.6 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA 2 | 160 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Gracjan |
| ŠÍRKA OD - DO (CM) | 80 - 160 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 40 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | orech |
| FARBA (SLOVNE) | tmavý orech |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná MDF |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná MDF |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| PRE POČET OSÔB | 6 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | tmavý orech |
| MATERIÁL | laminovaná MDF |