HALMAR Gloster okrúhly jedálenský stôl biely lesk
208.00 €
Do obchodu
Okrúhly jedálenský stôl GLOSTER je vhodné umiestniť do klasicky zariadenej domácnosti. Konštrukcia je vyrobená z masívneho kaučukového dreva a doska z... Celý popis
Popis
Okrúhly jedálenský stôl GLOSTER je vhodné umiestniť do klasicky zariadenej domácnosti. Konštrukcia je vyrobená z masívneho kaučukového dreva a doska z lakovanej MDF vo farebnom prevedení biela. Rozmery stola sú (ŠxHxV): 106x106x75 cm. Za stôl Gloster možno pohodlne usadiť 4 osoby. Odporúčame k nemu…
Parametre
| HĹBKA | 106 cm |
|---|---|
| VÝŠKA | 75 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.161 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 21.8 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 106 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Gloster |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 40 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biely lesk |
| PREVEDENIE S LESKOM | áno |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | masív |
| MATERIÁL (SLOVNE) | lakovaná MDF / masívne kaučukové drevo |
| DRUH MASÍVU (SLOVNE) | kaučuk |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | lakovaná MDF |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| PRE POČET OSÔB | 4 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | okrúhly |
| VZHĽAD | klasický |
| FARBA | biely lesk |
| MATERIÁL | lakovaná MDF / masívne kaučukové drevo |
| DRUH MASÍVU | kaučuk |