HALMAR Gino rozkladací jedálenský stôl dub sonoma
159.00 €
Do obchodu
Rozkladací jedálenský stôl Gino v prevedení dub sonoma je ideálnym doplnkom do každej modernej kuchyne alebo jedálne. Tento stôl je vyrobený z kvalitného... Celý popis
Popis
Rozkladací jedálenský stôl Gino v prevedení dub sonoma je ideálnym doplnkom do každej modernej kuchyne alebo jedálne. Tento stôl je vyrobený z kvalitného aglomerovaného materiálu - dyhovanej DTD, ktorý sa vyznačuje svojou odolnosťou a dlhou životnosťou.
Stôl má rozmery 100 cm x 60 cm…
Parametre
| ŠÍRKA | 100 cm |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 24 kg |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 23.5 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1197 m3 |
| VÝŠKA | 75 cm |
| ŠÍRKA 2 | 135 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Gino |
| ŠÍRKA OD - DO (CM) | 100 - 135 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 20 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub sonoma |
| FARBA (SLOVNE) | dub sonoma |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | dyhovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | dyhovaná DTD |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| PRE POČET OSÔB | 6 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dub sonoma |
| MATERIÁL | dyhovaná DTD |