HALMAR Gerard 7 jedálenská stolička čierna / sivá
49.00 €
Do obchodu
Drevená jedálenská stolička GERARD 7 je vyrobená z masívneho bukového dreva v čiernom prevedení. Sedacia časť a operadlo sú čalúnené nadčasovou, sivou... Celý popis
Popis
Drevená jedálenská stolička GERARD 7 je vyrobená z masívneho bukového dreva v čiernom prevedení. Sedacia časť a operadlo sú čalúnené nadčasovou, sivou poťahovou látkou Monolith 85. Použité kvalitné materiály zaisťujú stabilitu a dlhú životnosť. Stoličku je vhodné umiestniť do klasicky zariadenej…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 7.5 kg |
|---|---|
| HĹBKA | 43 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.15 m3 |
| VÝŠKA | 96 cm |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 7.3 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
| ŠÍRKA | 44 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Gerard 7 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | čierna / sivá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | masív |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / masívne bukové drevo |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| DRUH MASÍVU (SLOVNE) | buk |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | klasický |
| FARBA | čierna / sivá |
| MATERIÁL | látka / masívne bukové drevo |
| DRUH MASÍVU | buk |