HALMAR Fondi okrúhly jedálenský stôl čierna
97.00 €
Do obchodu
Okrúhly stôl FONDI je skvelým kusom nábytku na ranné kávy pri východe slnka na terase. No dá sa využiť aj vnútri domácnosti ako dekoračný stolík. Rozmery... Celý popis
Popis
Okrúhly stôl FONDI je skvelým kusom nábytku na ranné kávy pri východe slnka na terase. No dá sa využiť aj vnútri domácnosti ako dekoračný stolík. Rozmery stola sú (ŠxHxV): 80x80x75 cm. Na jeho výrobu boli použité kvalitné materiály ako lakovaná MDF (drevovláknitá doska). Mohutné nohy stola sú…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 12.8 kg |
|---|---|
| HĹBKA | 80 cm |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 75 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.073 m3 |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Fondi |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | lakovaná MDF / práškovaná oceľ |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | lakovaná MDF |
| DRUH KOVU | oceľ |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| PRE POČET OSÔB | 4 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | okrúhly |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | čierna |
| MATERIÁL | lakovaná MDF / práškovaná oceľ |