HALMAR Florian rozkladací jedálenský stôl biela
252.00 €
Do obchodu
Rozkladací jedálenský stôl Florian - biela je ideálnym doplnkom do každej modernej kuchyne alebo jedálne. Tento stôl je vyrobený z kvalitného aglomerovaného... Celý popis
Popis
Rozkladací jedálenský stôl Florian - biela je ideálnym doplnkom do každej modernej kuchyne alebo jedálne. Tento stôl je vyrobený z kvalitného aglomerovaného materiálu, konkrétne dyhovanej DTD a MDF, čo zaručuje jeho dlhú životnosť a odolnosť voči poškodeniu.
Stôl Florian sa dodáva…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 47 kg |
|---|---|
| ŠÍRKA | 160 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 46 kg |
| ŠÍRKA 2 | 228 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0346 m3 |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 78 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Florian |
| ŠÍRKA OD - DO (CM) | 160 - 228 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | dyhovaná DTD / dyhovaná MDF |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | dyhovaná DTD |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| PRE POČET OSÔB | 8 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biela |
| MATERIÁL | dyhovaná DTD / dyhovaná MDF |