HALMAR Ferguson rozkladací jedálenský stôl dub prírodný / čierna
584.30 €
Do obchodu
Predstavujeme Vám dokonalý dizajnérsky kúsok - rozkladací jedálenský stôl FERGUSON. Dizajn stola je postavený na jeho netypickej podnoži, ktorá je vyrobená z... Celý popis
Popis
Predstavujeme Vám dokonalý dizajnérsky kúsok - rozkladací jedálenský stôl FERGUSON. Dizajn stola je postavený na jeho netypickej podnoži, ktorá je vyrobená z čiernej práškovo lakovanej ocele, ktorá je pevná a odolná voči poškriabaniu. Na originalite mu pridáva aj zdobenie podnože striebornou lištou…
Parametre
| HĹBKA | 90 cm |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.6127 m3 |
| ŠÍRKA 2 | 220 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 86.6 kg |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 87.6 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| ŠÍRKA | 160 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Ferguson |
| ŠÍRKA OD - DO (CM) | 160 - 220 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | dub prírodný / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | kov |
| MATERIÁL (SLOVNE) | dyhovaná MDF / práškovaná oceľ |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | dyhovaná MDF |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| PRE POČET OSÔB | 8 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dub prírodný / čierna |
| MATERIÁL | dyhovaná MDF / práškovaná oceľ |