HALMAR Fangor rozkladací jedálenský stôl tmavosivá / čierna
895.00 €
Do obchodu
Elegantný a honosný rozkladací jedálenský stôl FANGOR sa stane dominantou Vašej kuchyne či jedálne a vytvorí z nej srdce Vášho domova. Tento jedinečný kus... Celý popis
Popis
Elegantný a honosný rozkladací jedálenský stôl FANGOR sa stane dominantou Vašej kuchyne či jedálne a vytvorí z nej srdce Vášho domova. Tento jedinečný kus nábytku s rozmermi (ŠxHxV): 160-220x90x76 cm je vyrobený v kombinácii kvalitných materiálov. Ide o kombináciu kvalitnej lakovanej MDF, skla,…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 110 kg |
|---|---|
| HĹBKA | 90 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.415 m3 |
| VÝŠKA | 76 cm |
| ŠÍRKA 2 | 220 cm |
| ŠÍRKA | 160 cm |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 108.5 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 3 ks |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Fangor |
| ŠÍRKA OD - DO (CM) | 160 - 220 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | tmavosivá / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | sklo |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | sklo / lakovaná MDF / práškovaná oceľ |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | lakovaná MDF |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| PRE POČET OSÔB | 8 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | nepravidelný |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | tmavosivá / čierna |
| MATERIÁL | sklo / lakovaná MDF / práškovaná oceľ |