HALMAR Domenico okrúhly jedálenský stôl orech / zlatá
194.00 €
Do obchodu
Okrúhly jedálenský stôl Domenico v odtieňoch orecha a zlata je ideálnym doplnkom do každej modernej kuchyne alebo jedálne. Tento stôl je vyrobený z... Celý popis
Popis
Okrúhly jedálenský stôl Domenico v odtieňoch orecha a zlata je ideálnym doplnkom do každej modernej kuchyne alebo jedálne. Tento stôl je vyrobený z aglomerovaného materiálu, konkrétne dyhovanej MDF, ktorá je známa svojou odolnosťou a dlhou životnosťou. Nohy stola sú z práškovanej ocele, čo mu…
Parametre
| ŠÍRKA | 110 cm |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.122 m3 |
| VÝŠKA | 75 cm |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 25 kg |
| HĹBKA | 110 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 26 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Domenico |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 30 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | orech |
| FARBA (SLOVNE) | orech / zlatá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | dyhovaná MDF / práškovaná oceľ |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | dyhovaná MDF |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| PRE POČET OSÔB | 3 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | okrúhly |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | orech / zlatá |
| MATERIÁL | dyhovaná MDF / práškovaná oceľ |