HALMAR Dolomit rozkladací jedálenský stôl dub wotan / čierna
249.00 €
Do obchodu
Rozkladací jedálenský stôl Dolomit je moderným a praktickým doplnkom do každej jedálne. S jeho tmavou farbou dubu wotan a čiernymi detailmi sa hodí do... Celý popis
Popis
Rozkladací jedálenský stôl Dolomit je moderným a praktickým doplnkom do každej jedálne. S jeho tmavou farbou dubu wotan a čiernymi detailmi sa hodí do interiéru v štýle minimalizmu alebo industriálnom dizajne.
Stôl je vyrobený z kvalitného aglomerovaného materiálu - dyhovanej DTD, ktorá…
Parametre
| ŠÍRKA | 130 cm |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 85 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1973 m3 |
| VÝŠKA | 76 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 51 kg |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 50.5 kg |
| ŠÍRKA 2 | 175 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Dolomit |
| ŠÍRKA OD - DO (CM) | 130 - 175 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | dub wotan / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | dyhovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | dyhovaná DTD |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| PRE POČET OSÔB | 6 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dub wotan / čierna |
| MATERIÁL | dyhovaná DTD |