HALMAR Diego 3 jedálenská stolička tmavozelená (Velvet) / dub medový
112.00 €
Do obchodu
Jedálenská stolička Diego 3 je elegantným a praktickým doplnkom do každej modernej kuchyne alebo jedálne. S jej tmavozelenou farbou v prevedení Velvet a... Celý popis
Popis
Jedálenská stolička Diego 3 je elegantným a praktickým doplnkom do každej modernej kuchyne alebo jedálne. S jej tmavozelenou farbou v prevedení Velvet a dubovými detailmi prinesie do vášho interiéru sviežosť a štýl.
Stolička je vyrobená z kvalitného masívu, čo zaručuje jej dlhú životnosť…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 6 kg |
|---|---|
| VÝŠKA | 99 cm |
| HĹBKA | 59 cm |
| ŠÍRKA | 47 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1743 m3 |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 5.8 kg |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Diego 3 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 47 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | zelená |
| FARBA (SLOVNE) | tmavozelená (Velvet) / dub medový |
| PREVEDENIE POŤAHU | zelená |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Velvet |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | masív / látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | tmavozelená (Velvet) / dub medový |
| MATERIÁL | masív / látka |