HALMAR Diego 3 jedálenská stolička granátová (Velvet) / dub medový
112.00 €
Do obchodu
Jedálenská stolička Diego 3 je moderným a praktickým doplnkom do každej jedálne alebo kuchyne. Jej granátové prevedenie v kombinácii s medovým dubom dodáva... Celý popis
Popis
Jedálenská stolička Diego 3 je moderným a praktickým doplnkom do každej jedálne alebo kuchyne. Jej granátové prevedenie v kombinácii s medovým dubom dodáva interiéru štýlový a elegantný vzhľad. Stolička je vyrobená z masívu, čo zaručuje jej dlhú životnosť a stabilitu.
Stolička má poťah…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| VÝŠKA | 99 cm |
| ŠÍRKA | 47 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 6 kg |
| HĹBKA | 59 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 5.8 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1743 m3 |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Diego 3 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 47 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | modrá |
| FARBA (SLOVNE) | granátová (Velvet) / dub medový |
| PREVEDENIE POŤAHU | modrá |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Velvet |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | masív / látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | granátová (Velvet) / dub medový |
| MATERIÁL | masív / látka |