HALMAR Dickson rozkladací jedálenský stôl dub prírodný / čierna
373.00 €
Do obchodu
Rozkladací jedálenský stôl DICKSON očarí hlavne milovníkov industriálneho štýlu. Jeho pevné nohy vyrobené z masívneho dreva skvele dopĺňa priestranná doska,... Celý popis
Popis
Rozkladací jedálenský stôl DICKSON očarí hlavne milovníkov industriálneho štýlu. Jeho pevné nohy vyrobené z masívneho dreva skvele dopĺňa priestranná doska, vyrobená z kvalitnej dyhovanej MDF. Čierna farba nôh dokonale ladí s farbou vrchnej dosky prírodný dub. Vrchná doska viditeľne pripomína…
Parametre
| HĹBKA | 90 cm |
|---|---|
| VÝŠKA | 75 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1724 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 50 kg |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 49 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| ŠÍRKA 2 | 210 cm |
| ŠÍRKA | 150 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Dickson |
| ŠÍRKA OD - DO (CM) | 150 - 210 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | dub prírodný / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | masív |
| MATERIÁL (SLOVNE) | dyhovaná MDF / masívne drevo |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | dyhovaná MDF |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| PRE POČET OSÔB | 6 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | nepravidelný |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dub prírodný / čierna |
| MATERIÁL | dyhovaná MDF / masívne drevo |